Naše služby

Každé elektrické zařízení musí být při uvedení do provozu podrobeno výchozí revizi. Během svého provozu jsou pak povinné či nepovinné pravidelné revize. Lhůty revizí vždy závisí na prostředí či druhu prostor se zvýšeným rizikem ohrožení osob. Tyto časové rámce řeší norma ČSN 33 1500. Bližší informace k revizním lhůtám najdete ZDE.

Naši klienti jsou

Soukromé subjekty

Domácnosti, byty, rodinné domy, bytové domy a SVJ apod.

Firemní klienti

Firmy, výrobní haly, administrativní budovy a komplexy, firmy využívající pracovní stroje, apod.

Naše služby

Revize spotřebičů s pohyblivým přívodem

Provádíme revize spotřebičů s pohyblivým přívodem. Do této kategorie spadají zařízení, která nejsou v elektrické instalaci napojeny na pevno, jako jsou spotřebiče držené v ruce, nebo ty, které jsou do zásuvky napojeny napevno.

Revize elektroinstalací NN

Provádíme revize el.instalace do 1000V všech rozsahů v elektronické a klasické formě, ať už jde o připojovací sloupek, rekreační chatku, byt, dům, kancelářské prostory, bytový dům či průmyslovou halu.

Revize elektrických zařízení pracovních strojů

Součástí některých el.instalací, zejména v případě průmyslových objektů, jsou také stroje připojené na pevno do elektrické instalace. Ty podléhají povinnosti revize dle NV č. 378/2001 Sb. Tyto stroje zrevidujeme a vytvoříme jejich přehlednou evidenci včetně hlídání revizních lhůt.

Revize dobíjecích stanic TESLA

Pokrok nelze zastavit, a proto jsme rádi, že do našeho portfolia nedávno přibyly právě revize pro dobíjecí stanice vozů TESLA.

Revize solárních panelů

Současným trendem v elektrickém odvětví jsou solární panely. Naše firma si poradí i s tímto druhem revizí. Vypracujeme Vám komplexní revizní zprávu spolu s protokolem o nastavení ochran.

Revize hromosvodů

Významnou položkou v našem portfoliu služeb jsou také revize hromosvodů a zemnících soustav. Revidujeme jak starší typy hromosvodů dle ČSN 34 1390, tak i nové LPS dle ČSN EN 62 305.

Revize nouzového osvětlení

Nouzové osvětlení je v moderních instalacích nedílnou součástí objektů a je jednou z klíčových částí požární bezpečnosti. Úlohou revize je zjistit, zda bude svítidlo v případě poruchy el.napájení plnit svou funkci po určitý čas.

Elektromontáže

Velmi intenzivně spolupracujeme s firmou TEKOM CZ, která se mimo dodávky ocelových komunikačních stožárů zaměřuje právě na realizaci el.instalací veškerého rozsahu. Zvládne tedy nejen menší rekonstrukce bytů, úpravy rozvaděčů a hromosvodů, ale i skutečně rozsáhlé realizace, včetně revitalizace stoupacích vedení a kompletního zhotovení elektrické instalace v nových i stávajících objektech.

Porevizní opravy

Občas se stane, že revize není dokonalá a vyskytnou se závady různého stupně závažnosti. V rámci naší služby dáváme klientovi možnost využít porevizního servisu a zajistit opravy menšího rozsahu. V případě, že jde o větší zásah, oslovujeme zpravidla naší partnerskou firmu.

Školení

Nedílnou součástí naší firmy jsou také školení a přezkoušení z vyhlášky 50/78 Sb. Co budete k přezkoušení potřebovat:

  • kopie dokladu o dosaženém vzdělání
  • kopie dosavadního osvědčení dle vyhlášky 50/78
  • případně kopie ŽL
  • potvrzení o délce praxe, zdravotní potvrzení (formulář na potvrzení praxe a zdravotní potvrzení).

Energetické poradenství

Jde nám o dobrý vztah s našimi klienty, proto je rádi naučíme vyznat se v jejich vlastní fakturaci. Je fakt, že většina lidí se opravdu nevyzná ve svém vlastním vyúčtování za elektrickou energii. Právě proto jsme tu my. Chceme, aby lidé svým fakturám rozuměli a sami byli schopni orientovat se na rozbouřeném energetickém trhu.

Certifikace a oprávnění

Jak hodnotí služby naši klienti

„Pana Šalka využívám pravidelně už několik let, ať už na revizní zprávy elektroinstalace a hromosvodů, různé elektro opravy , výměny osvětlení nebo kompletní výměnu zvonkového systému. Vždy jsem byl maximálně spokojen – drží slovo, pracuje kvalitně a je na něj spoleh. Řemeslníci s těmito vlastnostmi se v dnešní době špatně hledají a o to víc si cením, že jsem někoho takového našel. Mohu tedy jen doporučit.

Pavel Houska – hlavní technik KT-Služby plus, spol. s r.o.

"Rozlučte se s těžkou dřinou, pomůžem vám s elektřinou"