O nás

Jsme profesionálním partnerem pro Vaší bezpečnost.

Naše firma je zaměřena na revize elektrických zařízení do 1000V. Firma má více než 12tileté know-how z oblasti revizí elektrických instalací. Do vztahu se svými klienty vnášíme odbornost a zároveň věříme v dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře. Rychlá a kvalitní realizace je pro nás samozřejmostí. Stejně tak pro své klienty umíme hlídat lhůty revizí a vypracovat dokumentaci v tištěné i elektronické formě. Působíme na území celé České Republiky.

0 +
Let zkušeností na trhu
0 +
Spokojených zákazníků
0 +
Realizovaných školení
0 +
Realizovaných zakázek

Jakub Šalek
jednatel společnosti

Mé jméno je Jakub Šalek a v oblasti elektroenergetiky se pohybuji již 12 let. Za tu dobu jsem prošel mnoha pozicemi, které tento bohatý svět nabízí. Začínal jsem na hrubých stavbách se sbíječkou a sádrovací fankou v ruce. Postupem času jsem se dostal k zapojování jednoduchých a posléze i složitějších elektrických instalací. Když jsem se pak rozhodoval, kam dál, byl mi inspirací můj otec, který od roku 1991 podniká v oboru revizí. Začal jsem pro něj tedy pracovat a učit se. 

Tato cesta vyústila v roce 2017 ke získání §9 revizního technika a tuto činnost provozuji a rozvíjím až do dnešní doby. Nejdůležitější je pro mne vztah s klientem a odbornost, kterou do své práce vkládám. Samozřejmostí je neustálé vzdělávání v oboru a růst k maximální spokojenosti mých klientů

 

Můj tým

Jan Šalek

Můj táta je mým mentorem už od počátku mého podnikání. Je to právě on, komu vděčím za první kroky v revizích a elektroenergetice vůbec. Sám dokázal svou firmu rozběhnout už v 90.letech. Díky jeho obchodnímu nadání a smyslu pro komunikaci dokázal velmi dobře obsáhnout významnou část trhu s revizemi, zejména pak v Českých Budějovicích a blízkém okolí. Je to právě jeho schopnost vybudovat s klienty dlouhodobý dobrý vztah, spolu se zdravým selským rozumem a technickými znalostmi, co ho dle mého názoru dostalo v tomto podnikání tak daleko. Jsem velmi vděčný, že mi můj táta dal důvěru a já mohu v jeho stopách pokračovat dále.

Vojtěch Kofroň

Neskutečně talentovaný člověk s technickým myšlením a maximální spolehlivostí. Vojta má v mém týmu nezastupitelnou roli zejména pokud jde o zvonkové systémy a další inteligentní systémy. Mnohá SVJ v Českých Budějovicích mu mohou být vděčná za zprovoznění systémů, nad kterými jiní elektrikáři již zlomili hůl. Logické myšlení, řemeslné schopnosti, smysl pro detail a chuť vždy dokončit úkol velmi jasně definují tohoto člověk, kterého zároveň považuji za svého velmi dobrého kamaráda.

Filip Hohenberger

Filipa jsem poznal na stavbě už v době, kdy mu bylo teprve 17 let! Přestože byl z nás nejmladší, nad všemi vynikal svou pracovitostí, smyslem pro detail i rychlostí práce. Od první chvíle jsem věděl, že tento člověk to ve své profesi dotáhne daleko. V současné době spolu spolupracujeme zejména při zásazích menšího rozsahu. Dalo by se řící, že Filip je flexibilní rychlé komando, které vyřeší problém rychle a kvalitně, když je potřeba operativně zasáhnout při opravách a montážích elektrických zařízení.

Ondřej Janouch

Ondra je člověk, který mi neskutečně sedí lidsky. Zároveň dokáže velmi dobře pracovat samostatně i na věcech, které nevyžadují jen znalost elektrikářského řemesla, ale rovněž i velkou dávku samostatné invence a myšlení. Spolupracujeme spolu od roku 2022 a za tu dobu už mi několikrát pomohl vyřešit několik složitých situací. Kromě elektrikářského řemesla se také velmi dobře orientuje v problematice průmyslových strojů. Více o jeho práci naleznete na http://doktorstroju.cz/

Jak naši práci hodnotí klienti?

"Pana Šalka využívám pravidelně už několik let, ať už na revizní zprávy elektroinstalace a hromosvodů, různé elektro opravy, výměny osvětlení nebo kompletní výměnu zvonkového systému. Vždy jsem byl maximálně spokojen - drží slovo, pracuje kvalitně a je na něj spoleh. Řemeslníci s těmito vlastnostmi se v dnešní době špatně hledají a o to víc si cením, že jsem někoho takového našel. Mohu tedy jen doporučit."
pavel houska
hlavní technik KT-služby plus, spol. s r.o.
"Rád bych tímto poděkoval za naši spolupráci panu Jakubovi Šalkovi, který zajišťuje malé i velké elektro opravy včetně revizí. každému, kdo uvažuje o využití jeho služeb mohu jen doporučit. Jeho přístup je perfektní a odvedená práce snese přísná měřítka."


pavel KLINKL
hlavní technik Triumpha a.s.

S námi můžete klidně spát...